Teberler Paylaşım Formu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teberler Paylaşım Formu

Formdan yararlanmak ve bizlerle birseyler paylasmak icin kayit ( Üye ) olmaniz gerekir. Kayit ( Üyelik ) ücretsizdir.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ateist

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Ateist Empty
MesajKonu: Ateist   Ateist Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 8:36 pm

Ateist

Ateist bir adam bir gün ormanda geziyor ve etrafındaki güzelliklere bakıyormuş. 'Evrim ne güzellikler yaratıyor!' diye düşünüp mest oluyormuş.

Aniden arkasında kocaman bir ayı belirmiş ve onu kovalamaya başlamış. Adam, bütün gücüyle kaçıyormuş ama arkasına her baktığında ayının daha da yaklaşmış olduğunu görüyormuş. Dakikalarca süren bir kaçıştan sonra adamın ayağı yerdeki dala takılmış ve düşmüş. Ayı, adamın üzerine atlamış, pençesini kaldırmış, tam vurmaya hazırlanırken adam: 'TANRIM' diye bağırmış. Bir anda zaman durmuş, ayı donmuş, orandaki nehir bile akmaz olmuş.

Bir anda orman kararmış ve gökyüzünden bir ışık hüzmesi adamın üzerine parlamış. Çok derinden gelen ilahi bir ses adama: -

'Yıllarca bana inanmadım, yaratılışı kozmik bir kazaya bağladın, sana bu durumda yardım etmemi mi istiyorsun? Seni sevgili bir kulum mu saymalıyım?', demiş. Adam utanç içerisinde: -'Biliyorum, bunca yıldan sonra dindar bbiri olmayı istemem haksızlık, ama belki AYIYI dindar yapabilirsiniz.', demiş. Ses: -'Peki', diye karşılık vermiş ve ışık kaaybolmuş. Nehir tekrar akmaya başlamış. Herşey eski haline dönmüş. Ayı pençesini indirmiş, iki pençesini de göğre doğru çevirmiş, ve konuşmaya başlamış:

'Tanrım, senin rızkınla orucumu açıyorum, hamdolsun verdiğin nimetlere'
http://teberler.benimforum.org

Ateist
1 sayfadaki 1 sayfası